POTISK TEXTILU

Realizujeme přímý potisk textilu na průmyslové tiskárně DTG M série s produkcí až 50 triček za hodinu. Tiskárny DTG Série M jsou určeny pro přímý potisk oděvů, umožňují průmyslově využívat nejpokročilejší tiskové platformy pro textilní aplikace. Průmyslová třída DTG M2 je výsledkem 10letého výzkumu. Dovede tisknout na vše – trička, mikiny, utěrky, podložky pod myši, batohy, džínsy, textilní panely atd. Tiskárna DTG M série tiskne bez jakéhokoliv omezení barevnosti (včetně tisku bílou barvou) až do šíře 61x45cm.

  • Předtiskovou přípravu realizujeme na penetračním stroji PRETREATmaker IV, který je špičkovým zařízením pro přímý tisk na oblečení a má pokročilý elektronický systém, který nabízí extrémní výkon a jednodušší ovládání během procesu.
  • Špičková kvalita tisku 1440×1440 dpi Vám vyrazí dech. Barvy jsou ostré a přesné, ohraničení detailů je precizní. Bílé vrstvy jsou generovány automaticky a vytváří tak perfektní podtóny pro maximální výsledek.
  • Textil balíme po 1 kuse na profesionálním komorovém balicím stroji. Váš textil tak bude vždy perfektně a úhledně zabalený.
  • PÉČE O POTIŠTĚNÝ TEXTIL: před prvním použitím je nutné textil vyprat. Používejte výhradně jemné prášky bez agresivních složek. Nepoužívejte bělící prostředky, odstraňovače skvrn apod. Textil nedávejte do sušičky, nechte jej pouze volně uschnout. Žehlete pouze po rubu.
  • CHCETE PRODÁVAT? Provozujete reklamní agenturu, eshop nebo obchod s oblečením? Zakládáte vlastní značku oblečení nebo jen chcete rozšířit stávající obchodní aktivity? Rádi Vám zašleme individuální kalkulaci emailem nebo proveďte registraci jako velkoodběratel a získejte slevu z cen na webu.

Potisk textilu také realizujeme flex či flock fólií. Potřebujete natisknout firemní logo a nebo jakýkoliv motiv na tričko, polokošili, mikinu, vestu, bundu, kalhoty, tepláky, pracovní oděvy, sportovní dresy? Pro potisk textilu používáme pouze kvalitní materiály s širokou nabídkou klasických i moderních střihů, velikostmi od S do XXXL a různými druhy gramáží.

V našem showroomu Vám rádi ukážeme portfolio textilu a tisku nebo Vám můžeme zaslat katalogy s ukázkami na Vaši adresu + vzorek textilu s tiskem ZDARMA.